Meie koolitused

"Õpi ja jaga" on IT Talendi meeskonna jaoks üks olulisemaid põhiväärtusi. Järgides oma missiooni "aidata inimestel ja ettevõtetel kasvada", jätkame kestvalt ka enda õppimise protsessi ja professionaalset kasvu.

Seame enda individuaalsetel õpperadadel pidevalt eesmärke, jagame iganädalaselt esmaspäevastel koosolekutel teadmisi, vaatame videokursusi, loeme uusimaid erialaseid raamatuid ja eriti armastame konverentsidel osaleda.

See kõik on aidanud meil luua märkimisväärse teadmistebaasi. Jagame neid teadmisi hea meelega ka teiega ja seda koos parimate tavade, lugude, juhtumite ja vigadega, millest oleme selle huvitava teekonna käigus õppinud.

Selgitame keerulisi asju lihtsal viisil, harjutame palju ja mängime mänge, et teadmisi veelgi paremini kinnistada.

IT Talent on Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Meiega on õppinud suurepärased spetsialistid Eesti Energiast, Veriff, Starship, Grabcad, Malwarebytes, Kühne Nagel, Coolbet, Rademar, Smit, Breakwater Technologies, Tammiste personalibüroo, Salv, MRPeasy, Columbus Global, Tervisekassa, Modular Bank, Civitta, Hurtigruten, Cyber, Fontes, Fob Solutions, Inzmost ja paljudest teistest.


Lisateave meie kohta:

Koolitajad
Õppekorralduse alused
Koolituse kvaliteedi tagamise alused
Privaatsuspoliitika
Koolitus vene keeles
Koolitus inglise keelesValige üks meie koolitustest ja lihvige oma oskusi ning teadmisi koos meiega!

Soovin osaleda

Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega


Tagasiside

Merle Rebane, Tammiste Personalibüroo, värbamispartner

Sain väga palju uusi mõtteid ning allikaid, mida olen ka rakendanud. Kohati on tundunud, et millises kiviajas ma ise seni töötanud olen, kui palju võimalusi on tänapäeval olemas... Koolitus on tõesti väga silmi avardav.

— Merle Rebane, Tammiste Personalibüroo, värbamispartner
Irina Pikulenko, Sportradar AG, kontorijuht

Värbamine tundus seni olevat mulle lihtne protsess, kuid koolituse käigus nägin, kui palju tööd ning vaeva kõige taga on. Tänu koolitusel saadud nippidele ja trikkidele olen leidnud oluliselt rohkem sobivaid kandidaate kui muidu. Koolitus on väga kasulik.

— Irina Pikulenko, Sportradar AG, kontorijuht
Anna Metsger, personali ja administratsioonijuht

Kindlasti soovitan koolitust nii värbajatele kui ka personaalitööga seotud spetsialistidele. Koolitusel saadud teadmised on väga hästi struktureeritud ning puudutavad mitte ainult värbamist, vaid ka teisi personaalitööd puudutavad teemasid.

— Anna Metsger, personali ja administratsioonijuht
Natalja Horohordina, Eesti Energia, värbamis ja tulevaste töötajate juht

Pärast koolitust vähenes mittevajalikke tegevuste maht minu igapäeva töös. Koolituselt sain kaasa julguse proovida värbamises uusi lahendusi ning tööriistu. 10 palli 10st, väga praktiline. Soovitan koolitust kõigile, kes soovivad käsitleda värbamist mitte ainult tööportaalides kuulutuste avaldamisega.

— Natalja Horohordina, Eesti Energia, värbamis ja tulevaste töötajate juht
Monika Lehtmets, Tammiste Personalibüroo, värbamisassistent

Kursus andis mulle võimaluse lihvida ning parendada oma värbamisoskusi. Olen astunud samme oma töö automatiseerimise suunas, kasutades mitmeid uusi kursuse jooksul käsitletud rakendusi ning keskkondi. Väga praktiline koolitus, kus saab reaalselt harjutada oma käimasoleva projekti peal kõiki uusi õpituid teadmisi.

— Monika Lehtmets, Tammiste Personalibüroo, värbamisassistent