Meie koolitused

Täiustatud IT-alane värbamiskoolitus personaliosakonna töötajatele, värbajatele, meeskonna juhtidele ja põhiarendajatele.

Miks mitte koolitada oma põhiarendajaid ise töötajaid leidma, et nad saaksid leida suurepäraseid talente ja hoolitseda omaenda meeskonna loomise eest?!
Kursus hõlmab rohkesti praktilist teavet, igapäevaseid nippe ja tasuta värbamisvahendeid. Meiega tõusete professionaalsuse järgmisele tasemele!

 

Nutikam töötamine. Suurendage oma värbamise tõhusust!

Kas olete osav töötajate leidmises? Teate, kuidas ja kust leida arendajaid, ning täidate kuu jooksul mõned ametikohad. Mis edasi?
Korraldage oma värbamisprotsessi, õppige olema rohkem keskendunud ja töötage nutikamalt. Tõstke väiksema vaevaga oma tõhusust 30% võrra!

 

IT-alaste talentide värbamine vene keelt kõnelevates riikides.

Kas olete huvitatud Ukraina, Valgevene, Venemaa arendajate tööle meelitamisest? Kas tunnete huvi teiste SRÜ riikide vastu? Õppige vahet tegema vene keelt kõnelevate ekspertide leidmisel, kaasamisel ja motiveerimisel.
Jagame Teiega paljusid linke, nippe ja tasuta vahendeid, mis Teid aitavad. Õpetame Teid kirjutama kirju, saavutama kõrgemat vastamise määra ja vähem pakkumiste tagasilükkamisi.
Lõpuks olete võimeline leidma ja meelitama ligi suurepäraseid kandidaate isegi ilma vene keele oskuseta.

 

Motiveerivad seminarid IT-alal tegutsevatele nooremspetsialistidele ja tudengitele.

Võime õpetada nooremspetsialistidele, kuidas omandada kogemusi, koostada head elulookirjeldust ja leida esimest töökohta IT-valdkonnas.

 

Spetsiaalselt koostatud meistriklassid.